Váš nákupný košík je prázdny!

Anaheim Ducks: Majú kačice lákať Shea Theodora späť?

24/09/2018 0
D-jadro Anaheim Ducks 2018-19 'sa zdá byť v tomto momente veľmi jednoduché. S mnohými názvami vracajúcimi sa a pár mladých zbraní pripravených na prekonanie šiestich slotov vyzerajú byť zamknuté. Ale keby si Ducks priniesli starého priateľa, ktorý zostane nepodpísaný?
 
Cam Fowler, Hampus Lindholm, Brandon Montour, Josh Manson, Andrej Sustr a jeden z Marcusa Petterssona alebo Jacoba Larrsona. Vyzerá to, že je to tvoje jadro Anaheim Ducks D-core, keď sa blížime pár týždňov pred začiatkom sezóny. Najvyššie štyri sú mladé, majú veľké herné zážitky a všetci sú pripravení urobiť ďalší krok v ich progresii. Andrej Sustr je veteránom, ktorý bol na niektorých hlbokých tampách v zátoke Tampa a dokáže zabezpečiť potlačenie potrieb Ducks D-core a pomôcť priniesť mladého d-mana v Marcus Pettersson alebo Jacob Larsson. Podľa všetkého, Ducks D-core by mal byť dobre naolejovaný stroj a obrovská sila tímu. Ale je tu obranca, ktorý zostáva nepodpísaný a obranca fanúšikov Ducks and Ducks vie veľmi dobre. Shea Theodore.
 
Ako každý fanúšik Ducks vie, že Shea Theodore bola obeťou expanzného ponoru Vegas. Na ochranu Mansona a Sami Vatanena v tom čase GM Bob Murray uzavrel dohodu s Vegas GM Georgeom McPheeom. McPhee a rytieri nechali týchto mladých D-mužov nedotknutých a vzali Claytona Stonera do expanzného ponoru. Kačice potom pošlú Sheu Theodore Rytírom ako ďakujem za to, že si vezmete veľkú zmluvu o pomalom, väčšinou neprípustnom mieste Stonera. Duckovia to videli ako spôsob, ako odplácať plat a mali veľa mladých obrancov v potrubí. Ale s ním na trhu stojí za to, aby ho priviedol späť?
 
Theodore prichádza zo svojej vstupnej úrovne. Táto dohoda mu zaplatila 863 333 dolárov ročne počas 3 rokov. Theodore bude hľadať pochybnosti, ale nie veľké peniaze. V poslednej sezóne s Vegas hral v 61 hrách a uverejnil riadok 6-23-29. V play-off, on hral v 20 zápasoch vysielanie 10 bodov. Pevné čísla, ale nie čísla All-Star. Theodore je vynikajúci obranca, avšak jeho obranná zóna vyžaduje prácu. On je +6 pre jeho kariéru v NHL, ale vidieť ho hrať v Anaheimu, niekedy dostal chytil ľadu umožňuje opozičný zvláštny človek spěchá.