Váš nákupný košík je prázdny!

Anaheim Ducks RW Corey Perry z 5 mesiacov po operácii kolena

09/10/2018 0
Po prvýkrát odvtedy, čo Corey Perry v roku 2005 vstúpil do NHL ako 20-ročný veterán, Anaheim Ducks nebude mať dlhú pravú bránu bez gólu.
 
Perry je pravdepodobne päť mesiacov po zranení svojho pravého kolena počas zahrievania pre hru pre predsezón.
 
NHL najcennejší hráč v roku 2011 mal operáciu v stredu, povedal generálny manažér Ducks Bob Murray. Doba zotavenia je zvyčajne minimálne 20 týždňov, čo zaručuje, že Perry bude po prvýkrát v kariére vynechať väčšinu bežnej sezóny.
 
33-rok-starý dopredu roztrhal jeho menisku a zranil kolenné ligament počas warmups v Honda Center v pondelok večer pre zápas pred zápas proti Arizona.
 
"Je ťažké nahradiť 50-bodových ľudí," povedal tréner Randy Carlyle po víťazstve v stredu 7-4 v Los Angeles. "Hľadáte ten trestný čin, budeme to musieť urobiť výbor, máme niektoré útočné hráčov, ktoré sú blízko, ale NHL je ťažké liga pre prechod."
 
Perry zaznamenal počas svojej sezóny MVP 50 gólov av ôsmych 13 sezónach zaznamenal najmenej 25 gólov v kariére, ktorá sa stala úplne v Anaheime. Strávil väčšinu svojich 957 NHL hier na linke s kapitánom Duckom Ryanom Getzlafom, jeho neoddeliteľným partnerom, odkedy boli v prvom kole v roku 2003 prepracované deväť oddelení.
 
Hoci jeho výroba odmietla v minulom roku 17 gólov a 32 asistencií, Perryho gólovým precíznym a rozrušujúcim štýlom hry sa stáva nevyhnutným faktorom v každom súperovom hernom pláne.