Váš nákupný košík je prázdny!

Anaheim Ducks objatí ich farebné jednotné histórie s rôznymi výr

30/08/2018 0
spomienkové logo a nosiť logo ako náplasť na ich uniformách a možno ich maľovať na zvolenom priestore hry po celú sezónu. To je to, čo sa týka niektorých tímov, ale pokiaľ ide o Anaheim Ducks, nestačí len to urobiť. Namiesto toho tím dôrazne zohľadňuje svoju históriu - aj keď je ich história viazaná na to, že v zásade je reklamným vozidlom pre športový film Disney.
 
Kačice sa nezastavili len na výročnom logu Hokejove dresy. Odhalili nový tretí dres, ktorý sa nejako podarí zviazať všetky prvky dizajnu z minulosti a súčasnosti tímu, aby získal jednotnú, prekvapivo koherentnú. Na papieri, kombinácia farebnej schémy jadeovej zelene, fialovej, striebornej, bielej, čiernej a ich súčasných farieb oranžovej a zlaté by sa zdalo, že by to bol recept na absolútnu neporiadok dresu. Namiesto toho vôbec nie je to zlé na drese.
 
Zatiaľ čo tretí dres bol inšpirovaný návratom, môže byť považovaný za polarizujúci, bolo by ťažké predstaviť si, že najnovšie jednotné rozhodnutie tímu je vôbec zlé. V skutočnosti je úplne úhľadné, že sa tím rozhodol vrátiť z katalógu tímov osem rôznych návratových uniformy ako súčasť propagačnej akcie Tribute Nights. Zahŕňa to inauguračný vzhľad tímu, ktorý bol známy vo fiktívnej verzii počas vrcholu pokračovania "The Mighty Ducks".
 
Do prvej polovice sezóny sa dostanú na ľad na týchto osem dresoch, čo znamená, že v druhej polovici sezóny dokážeme vidieť ešte viac dresov. Je tu však úlovok - tím má na sebe iba dresy na zahrievanie, takže nebudeme vidieť, že sa kačice vôbec dostanú do tejto sezóny. Jedná sa o zlatý vek, ktorý je pre uniformné výbery, ale kačice nebudú príliš blázon s návratom uniformy. S tým, čo bolo povedané Hokejový dres Anaheim Ducks Mužmi, je naozaj úžasné, že neslávny tretí dres z "Wild Wing" z sezóny 1995 - 96 sa znova dostane do svetla dňa.