Váš nákupný košík je prázdny!

Dobrý a zlý ako diaľkový ventilátor Anaheim Ducks

20/02/2019 0
Veľa fanúšikov Anaheim Ducks žije v slnečnom SoCal, ale mnohí z nás, ktorí to nemajú. Tam je certianlly ako dobré, tak zlé na to, že ste fanúšikom Ducks na dlhé vzdialenosti.
 
Tu je fakt, že mnohí z vás nemusia vedieť. Zatiaľ čo sme všetci venovaní fanúšikom Anaheim Ducks, väčšina zamestnancov tu v Pucks of a Feather je z krajiny. Kráčame z miest ako Arizona, Boston a dokonca aj Kanada. Avšak, aj keď môžeme byť väčšinou na tomto mieste, sme menšinou v kačacích krajinách.
 
V priebehu bežnej sezóny, kým väčšina fanúšikov Duckov si môže vychutnať hru v stredisku Honda počas každej domácej hry, ktorú chcú navštevovať, máme možnosť vidieť náš obľúbený tím žiť osobne raz alebo dvakrát za rok, ak budeme mať šťastie. Po zvyšok sezóny sa môžeme pozerať z komfortu našich gaučov.
 
Pri sledovaní hry z pohodlia vášho domova môže byť skôr príjemné, najmä v tejto sezóne, nič v porovnaní s skúsenosťou, že je blízko k ľade. Zvuky, vône a pocity skúsené vo vnútri stien Honda Center sú niektoré z najviac fascinujúce.
 
Žiť mimo štátu, alebo mimo krajiny, je určite ťažké, toľko je pravda. Existujú však aj veľké výhody pre pobyt mimo Zlatého štátu. Po diskusii so zvyškom zamestnancov sme prišli so zoznamom pro a con, aby sme boli fanúšikom Anaheim Ducks na dlhé vzdialenosti.