Váš nákupný košík je prázdny!

Doprava a vrátenie tovaru

Vitajte v našej on-line továrni. Ponúkame všetky najnovšie produkty a sú prevážne dodávané cez Express Mail Service. Uistite sa, že meno príjemcu, dodacia adresa a telefónne číslo sú správne, inak nie sme zodpovední za vašu stratenú zásielku.
Zrušiť pravidlá objednávky
    
Ak chcete svoju objednávku zrušiť, kontaktujte zákaznícky servis po objednaní do 6 hodín pred odoslaním zásielky. Ľutujeme, že nemôžeme zrušiť objednávku, keď je balík na ceste. Ďakujem vám za pochopenie. Ak trváte na zrušení objednávky, dodržujte naše pravidlá vrátenia.
Pravidlá vrátenia
    
Ak chcete vrátiť svoje položky, obráťte sa na náš zákaznícky servis do troch dní, kedy ste ich dostali. Pri kontaktovaní nášho zákazníckeho servisu uveďte svoje meno a e-mail s objednávkou. Všetky vrátené položky musia zachovať svoj pôvodný stav, najviac sa nosia, menia alebo umyjú, pričom všetky značky sú pripojené. A budete musieť zaplatiť poplatok za repopuláciu, poštovné a manipulačný poplatok.
Pravidlá výmeny
    
Ak chcete vymeniť rozdielnu veľkosť alebo farbu do troch dní, kontaktujte nás s vaším menom a e-mailom s objednávkou. Ak chcete vymieňať iné štýly, musíte zaplatiť cenové rozpätie. Tiež musíte kontaktovať našu zákaznícku službu, pomôžu vám.Všetky výmenné produkty, musia zachovať ich pôvodný stav a nie sú opotrebované, pozmenené alebo umyté so všetkými pripojenými tagmi. Musíte zaplatiť poplatok za repopuláciu, poplatok za prepravu a manipulačný poplatok.

Aby ste zaistili vaše pohodlie, uistite sa, že máte informácie o objednávke. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.