Váš nákupný košík je prázdny!

Kačice v hlavných mestách ZOBRAZIŤ Pán Steel ide do Washingtonu

19/11/2019 0
Po vynechaní posledných piatich hier ich sedemmiestneho rodného mesta prišli Anaheim Ducks do St. Louis v nádeji, že sa odrazia od prvej hry výletu so štyrmi hrami. Kačice jazdili standout výkon od ich centra číslo jedna k prekvapujúcemu 4-1 víťazstvo nad obhajujúcimi šampiónov pohára. Hattrick od Dereka Granta bol dôkazom, že keď sa objaví horná časť zostavy, môžete vyhrať hry, ktoré by ste pravdepodobne nemali.
 
Napriek zdvojnásobeniu pokusov o výstrel a vysokorizikových šancí zo strany St. Louis, Anaheim sa v prvej tretine ujal vedenia a túto jazdu vyhral posledných 50+ minút hry Dresy hokej  Anaheim Ducks pánske. Je ťažké presne vedieť, čo treba vziať z hry, kde výsledková tabuľka a základné čísla rozprávajú také pozoruhodne odlišné príbehy. Na konci dňa sú však najdôležitejšie body. Bankovanie dvoch stojacich bodov proti konferenčnému oponentovi na cestách je vždy pozitívne a pre tím s mnohými mladými chlapcami, ktorí sú stále zvyknutí na emočné vzostupy a pády NHL, sa jedná o druhy hier, ktoré sa môžu vyplatiť neskôr po línii.
 
Kačice sa teraz ocitli v hlavnom meste krajiny a sú pripravené prevziať vedúcu pozíciu vo Washingtone. Kačice sú 4-4-2 za posledných 10 hier (vrátane vyššie uvedených 1-3-2 šmykov v posledných šiestich hrách) a podarilo sa im zbaviť dvoch samostatných troch výbuchov. Na druhej strane Capitals vstupujú do pondelňajšej nočnej hry s rekordom 8-1-1 v posledných desiatich hrách (vrátane jednej straty regulačných pravidiel v posledných 15) a zaznamenali 2 alebo menej gólov iba štyrikrát celú sezónu.
 
Alex Ovechkin sa ocitol zviazaný tretí v góloch, trojčlenný líder David Pastrnak, zatiaľ čo tímový kolega John Carlsson je zviazaný tretí v lige v bodoch a jediný obranca v top 15. Najprv v góloch a tretí v zápase, hra Trestný čin v hlavných mestách poskytuje druh špičkovej výroby, ktorá pokrýva skutočnosť, že cieľová situácia sa zdá byť v poslednej spomienke naj tekutejšia. Kým 22-ročná Ilja Samsonov (0,912) má vyššie percento úspor ako dlhodobá zádržka vo Washingtone Braden Holtby (0,904), hlavný tréner Todd Reirden sa zdráha opierať sa príliš o mladého muža, čím dáva Holtbymu (15) dvakrát toľko štartov ako Samsonov (7). Vo veku 30 rokov a viac ako 400 začatí v 10 sezónach nie je možné zistiť, či je Holtby v úpadku alebo či sa skončila najvyššia úroveň víťaza Veziny.
 
Ak bude trestný čin vo Washingtone naďalej schopný dosiahnuť takú vysokú mieru, možno bude schopný túto otázku odložiť až do leta, ale ak sa ciele začnú vysychať, pre hlavného trénera Todda Reirdena bude existovať viac ako niekoľko tvrdých rozhodnutí. urobiť.