Váš nákupný košík je prázdny!

Kačice získavajú obrancu Erika Gudbransona z tučniakov

31/10/2019 0
Anaheim Ducks dnes oznámila, že získala obhajcu Erika Gudbransona z Pittsburghu Penguins pre Andreasa Martinsena a návrh žrebovania zo 7. kola v roku 2021.
 
Potom, čo obranca Josh Manson opustil zápas proti Dallas Stars vo štvrtok v noci kvôli zraneniu v prvej tretine a následne sa ocitol v barle po zápase, Ducks už zející potreba pravouhlej modrej hĺbky sa zmenila na čiernu dieru. Tento obchod sa zaoberá potrebou. Očividne. Je to telo.
 
Gudbranson, bývalý tretí celkový výber, ktorý získal Florida Panthers v súťažnom návrhu na rok 2010, nemá v tejto sezóne v siedmich hrách žiadne body. Minulú sezónu počas hry medzi Vancouver Canucks a Penguins zaznamenal 10 bodov (2G, 8A), keď rozdával, povedzme, nie dobré ukazovatele výstrelu.
 
Okrem zlej hry je jedným z veľkých problémov tohto obchodu zmluva. Gudbranson má dva roky na trojročnú dohodu AAV vo výške 4 milióny dolárov, ktorú podpísal s Vancouverom. Zatiaľ čo kačice majú priestor na uzavretie tejto zmluvy s priestorom pre budúce pohyby, tento obchod obmedzuje mieru pohybov v rozpise, ktoré bude môcť Anaheim dosiahnuť v tejto sezóne, a znížiť tak takmer polovicu svojich dostupných peňazí.
 
Obranca, ktorý krváca z pokusov o vyprodukovanie 4 miliónov dolárov ročne, ktorý je bývalým Canuckom. Dám vám tri odhady, aby ste našli jeho porovnateľnú podobu.
 
Hráč Andreas Martinsen, ktorý smeroval do Pittsburghu, podpísal jednoročný obojsmerný kontrakt v hodnote 750 000 dolárov s Anaheimovou offseason. Prvú časť tejto sezóny strávil hraním s čajkami v San Diegu.