Váš nákupný košík je prázdny!

Mier, láska, vojna a projektované zostavy kačíc

02/08/2019 0
Z nejakého dôvodu, kedykoľvek začnem písať článok v offseason, tento text od The Used stále praská do mojej hlavy. Začal som a nedokončil asi tri rôzne články, len preto, aby som stratil záujem alebo si uvedomil, že sa mi nepáči, čo píšem, keď som s nimi asi 75% hotový.
 
Rovnako ako táto kačica mimo sezónu, aj ja sa veľmi „prchám po bahne“.
 
Snažím sa ako fanúšik kačíc zostať pozitívne alebo „zavolať domov“. Len si uvedomiť, Hokejove dresy „neboli sme (alebo neboli) v poriadku. Vôbec nie. Nie na jednu ... na jednu ... na jednu sekundu “.
 
Táto posledná línia ma znie trochu dramaticky, pretože som omnoho optimistickejší, pokiaľ ide o postupovanie tohto tímu vpred a celkovo som spokojný s offseason Ducks. Pri výbere sa im darilo vyberať Trevor Zegras a Brayden Tracey v prvom kole. Nečinili tak dobre pri získavaní Nicolasa Deslauriersa z Montrealu Canadiens na výber 4. kola v roku 2020. Podarilo sa im podpísať Michaela Del Zotta na skromný jednoročný obchod. Priniesli tiež Ryana Millera, Dereka Granta a Korbiniana Holzera na ďalší kop do plechovky. Pridali Jani Hakanpau. Jo a kúpili tiež Corey Perry (nie je to moc).
 
Celkovo vzaté som od kačíc a GM Bob Murraya očakával len veľmi malé „veľké ťahy“. Tento tím mal prerobiť rozpis zoznamu a zdá sa zrejmé Anaheim Ducks Pánske, že by sa to urobilo vytvorením priestoru pre niektoré z domácich talentov a začalo sa vyraďovať niektoré zo „starnúceho jadra“, ktoré boli tak dlho tvárami kačíc. ,