Váš nákupný košík je prázdny!

Ochrana osobných údajov

Vitajte v našom internetovom obchode. Naším cieľom je, aby ste sa cítili tak pohodlne, keď používate naše webové stránky, keď nakupujete v miestnom obchode. Kedykoľvek zakúpite produkt (y) z našich webových stránok, berieme problém bezpečnosti vážne. Zakaždým, keď zadávate číslo svojej kreditnej karty, informácie o fakturácii a zasielaní pri nákupe, použijeme technológiu Secure Sockets Layer (SSL), ktorá zabraňuje zablokovaniu informácií.

Náš záväzok k ochrane osobných údajov

Vaše súkromie je pre nás dôležité. Ak chcete zachovať vaše súkromie bezpečnejšie, poskytneme vám toto upozornenie, ktoré vysvetľuje naše online postupy v oblasti informácií a možnosti, ktoré môžete urobiť o spôsobe zhromažďovania a používania vašich informácií. Aby sme mohli toto oznámenie ľahko nájsť, sprístupníme ho na našej domovskej stránke a na každom mieste, kde môžu byť vyžiadané osobné informácie.

Informácie, ktoré zhromažďujeme:
Toto oznámenie sa vzťahuje na všetky informácie zhromaždené alebo predložené na našich webových stránkach. Na niektorých stránkach si môžete objednať produkty, podať žiadosti a zaregistrovať sa na prijímanie materiálov. Typy osobných informácií zhromaždených na týchto stránkach sú Meno, adresa, e-mailová adresa, telefónne číslo, informácie o kreditnej alebo debetnej karte. Na niektorých stránkach môžete odosielať informácie o iných osobách. Ak napríklad objednáte darček on-line a chcete, aby bol odoslaný priamo príjemcovi, budete musieť odoslať adresu príjemcu. Za týchto okolností sú typy zhromaždených osobných údajov Meno, adresa, telefónne číslo.

Spôsob, akým používame informácie:
Používame informácie, ktoré ste uviedli o sebe pri zadávaní objednávky len na dokončenie objednávky. Tieto informácie nezdieľame s externými stranami okrem prípadov, ktoré sú potrebné na dokončenie objednávky. Používame informácie, ktoré poskytnete o niekom inom, keď objednávame iba na odoslanie produktu a na potvrdenie jeho doručenia. Tieto informácie nezdieľame s externými stranami okrem prípadov, ktoré sú potrebné na dokončenie objednávky. Na optimalizáciu našich webových stránok a na zdieľanie s inzerentmi používame neidentifikovateľné a súhrnné informácie. Napríklad môžeme povedať inzerentovi, že X počet jednotlivcov navštívil určitú oblasť na našej webovej stránke, alebo že Y počet mužov a počet žien Z vyplnili náš registračný formulár, ale nebudeme zverejňovať nič, čo by bolo možné použiť na identifikáciu Týchto osôb. Nakoniec nikdy nepoužívame ani neposkytujeme osobné informácie, ktoré nám boli poskytnuté online, spôsobom, ktorý nesúvisí s tým, ktoré sú opísané vyššie, bez toho, aby ste tiež poskytli možnosť zrušiť alebo inak zakázať takéto nesúvisiace použitie.

Náš záväzok k bezpečnosti údajov

Aby sme zabránili neoprávnenému prístupu, udržali presnosť údajov a zabezpečili správne používanie informácií, zaviedli sme príslušné fyzické, elektronické a riadiace postupy na ochranu a zabezpečenie informácií, ktoré zhromažďujeme online.

Ako môžete pristupovať alebo opraviť svoje informácie:
Môžete pristupovať k tomu, aby ste skontrolovali všetky vaše osobné informácie, ktoré zhromažďujeme on-line a udržiavame, zaslaním písomnej žiadosti na adresu uvedenú na stránke Info. Tento postup používame na lepšiu ochranu vašich informácií. Môžete opraviť vecné chyby vo vašich osobne identifikovateľných informáciách odoslaním žiadosti, ktorá dôveryhodne zobrazuje chybu. Aby sme ochránili vaše súkromie a bezpečnosť, podnikneme aj primerané kroky na overenie vašej totožnosti pred udelením prístupu alebo vykonaním opráv.

Ako nás kontaktovať:
Ak máte ďalšie otázky alebo obavy týkajúce sa týchto pravidiel ochrany osobných údajov, pošlite nám prosím e-mail alebo kontaktujte náš zákaznícky servis online.