Váš nákupný košík je prázdny!

Odpočítavanie do tréningového tábora Bruins: Sean Kuraly

20/08/2018 0
Bruins Insider Joe Haggerty profiluje hráčov, ktorí budú mať alebo majú šancu byť na turnaji 2018-19 Bruins. Dnes: Sean Kuraly.
 
Kuraly predstavuje Bruinsovu vyhliadku, ktorá sa stala legitímnym hráčom po tom, ako štvrtá línia vystúpila z P-Bruins a premenila sa na silnú a silnú obojsmernú čiaru na energetickej línii B, ktorá bola v skutočnosti celkom dobrá počas väčšiny sezóny. Možno existuje obmedzenie proti útoku pre robustného hráča ako Kuralyho, ktorý však zabíjal tresty, ale bolo tam viac ako dosť dobré, aby získal nový trojročný kontakt s čiernym a zlatým, ktorý začne túto nadchádzajúcu sezónu.
 
Čo sa stalo za posledný rok: 25-ročná Kuraly bola štvrtým riadiacim strediskom B od začiatku do konca minulého roka po tom, čo skutočne vyskočila v sérii play-off pred sezónou v Ottawe senátoroch a splnila svoje nádeje a očakávania. Kuraly skončil so šiestimi gólami a 14 bodmi v 78 hrách pre Bruins a bol veľkým telom, ktorý bol ochotný hádzať okolo seba a občas zabíjať tresty. Kuraly tiež mal svoje momenty v play-off s pár gólov a štyri body v 12 hrách, ale celá B štvrtá línia bola dosť zle prekonaná Tampa Bay v druhom kole postseason. Takže Kuraly má určite niekoľko vecí na vybudovanie / zlepšenie od minulého roka a teraz bude mať čas na to s B.
 
Otázky, ktoré treba odpovedať v tejto sezóne: Najväčší Q pre Kuraly je taký vysoký, aký je vysoký pre 25-ročné bývalé Miami University standout. V poslednej sezóne Kuraly ukázal, že by mohol byť dosť solídny štvrtý riadok, ktorý by mohol trochu potlačiť telá, poskytnúť príležitostný trestný čin, zabiť tresty a vyhrať niekoľko veľkých tvárí, pričom prináša veľkosť a silu do stredu. Teraz Kuraly bude v zmesi na prázdnu tretiu línku stredovej pozície a mohol by to vyhrať priamo, ak dokáže preukázať trochu viac priestupku a fyzickej agresie, keď vyrastie do kariéry NHL. Je posledná sezóna strop pre Kuraly, alebo môže využiť vplyv hru sme vidieť z neho v play-off, aby ho ešte väčší vplyv NHL centra. Dobrá vec v Kuraly je to, že je šikovný, je to dobrý tímový kolega a hrá sa tvrdo po celý čas, takže Bruins sa nebudú obávať žiadnej z týchto vecí, ako je len niečo automatické s mladým centrom.
 
V ich slovách: "Nemyslím si, že by ste mi o tom mohli povedať a pokúsiť sa mi povedať, aké to bude alebo ako sa na to pripraviť. Je to niečo, čo musíte naozaj prežiť a je to dlho a je to maratón a sú to večery, v ktorých sa necítite 100 percent a možno budete musieť urobiť trochu viac tej noci. Takže tam sú noci, že je to ťažké a myslím, že to je niečo, čo sa dúfam, že sa môžem zlepšiť v ďalšej sezóne, sa zaoberá niektorými nepriateľmi a uvedomím si, že je to dlhá sezóna, a že tam bude nejaké vzostupy a pády a snažte sa zostať vyrovnaný. "-Sean Kuraly, o tom, čo sa dozvedel z jeho sezóny nováčikov a ako ho môže použiť v tejto nadchádzajúcej sezóne a neskôr.
 
Celkový výhľad: Bruins sa rozhodne páčili tomu, čo videli z Kuraly v minulom roku ako nováčik, alebo by ho nepodpísali na trojročný kontrakt. Je rozumné očakávať, že veľký bodový bod sa zlepší zo šiestich gólov a 14 bodov v sezóne NHL, a teraz je na Kuralyho, aby zistil, aký dobrý môže byť. Mohol by byť stálym tretím strediskom na úrovni NHL, kde sa podarí s Davidom Backesom vytvoriť fyzickú tretiu líniu, ktorá môže zabiť iné tímy? Dokáže poskytnúť dostatočný priestupok, aby bol legitímnym centrom tretej línie, alebo je trestný čin taký, že ho pravdepodobne oslobodí od povinnosti štvrtej línie. Ako sme uviedli vyššie, nehmotné investície sa nikdy nebudú spájať s Kuraly a to je veľmi dobré miesto na začatie. Teraz je len otázkou nechať Kuralyho rozvíjať sa na úrovni NHL a vidieť, čo sa nakoniec premenil na to, keď ukázal, že má správne veci pre energetickú linku B prinajmenšom.