Váš nákupný košík je prázdny!

Trendy: Môžem Kojoti v tejto sezóne urobiť krok vpred?

17/09/2017 0
Nemôžete povedať, že Arizona Coyotes neskúšali niečo iné tento rok v lete.
 
Namiesto niekoľkých priemerných veteránov s voľným agentom sa zdalo, že sú skôr naklonení na to Hokejove dresy, aby sa vymanili z akejkoľvek reštrukturalizácie, na ktorej pracovali, tým, že vytvoria pár veľkých obchodov pre dôslednejšie veterinárov, ktorí môžu mať oveľa väčší rozdiel, šesť vopred podpísalo za 3,5 milióna dolárov, pretože dobre musíš niekoho minúť peniaze.
 
Významnejší z nich bol Derek Stepan a Antti Raanta pre Anthonyho DeAngelo a prvé kolo. Druhý, samozrejme, padol do klína, pretože Stan Bowman sa ocitol v podložení pomaly rastúcou platovou hranicou a preto musel vzdať Niklasa Hjalmarssona za 70 centov za dolár.
 
Taktiež vymenili svojho starého trénera, ktorý mal určitú mieru úspechu skoro všade, kde odišiel, pre relatívne neznámeho. Dave Tippett je, pokiaľ ide o mňa, tréner, ktorý ľahko zapadá do najvyššej tretej ligy, a to aj napriek hrubým výsledkom na jasne prebudovanom tíme, ktorý bol už dlho na západnej konferencii.
 
Medzitým Rick Tocchet, myslím, kto vie. Bol to hlavný tréner v Tampone na chvíľu späť, keď aj oni boli v hrubej forme talent-múdry. Dostali sa dostatočne široko, svojimi špeciálnymi tímami sa pohybovali medzi strašnými a ničoho napísanými doma a nezískali veľa brankára. Postavenie - 53 vyhrá viac ako 148 hier - odrážajú tieto problémy pekne.
 
Ale ich offseason akvizície, koučovanie otázok stranou, predstavujú lepšie záťahy, ako väčšina tímov dostal tento rok v lete. Otázkou je, či to stačí na to, aby ste ihlu skutočne presunuli nejakým významným spôsobom a tlačili tento tím bližšie k playoff.
 
Nie, že by sa to samozrejme mohlo stať pre playoff tím, ale chceli by ste vidieť pokrok v tejto oblasti s týmito dodatkami. Pokrok by nemal byť také ťažký; v minulom roku mali iba 70 bodov. Len na príleve talentu, ako aj na zrelosti šesť (šesť!) Tímov na ELC, by ste očakávali, že toto číslo stúpne. Ale ak máte otázky o tom, ako to všetko funguje, dobre, máte právo byť opatrný.
 
Áno, majú Stepan a Anthony Duclair a Max Domi ako chlapci, ktorí sú osvedčenými šiestimi NHL s určitým bodovaním nahor, do určitej miery. Tobias Rieder nikdy nevyčerpal 40 bodov v troch ročných obdobiach a minulý rok odohral druhý krát medzi 5-minútami v 5-tich minútach (chlapec pred ním, Radim Vrbata, využil svoje služby inde). Jordan Martinook bol tretím a zatiaľ čo som si myslel, že je v istých rolách dosť slušný, nemal by byť v čase ľadu nikde v blízkosti tvojich top-troch.
 
Teraz časťou týchto otázok bolo, že Coyotes boli trochu nešťastní v poslednej sezóne. Domi zmeškal čas a Duclair skončil, pretože jeho hra nebola tam, kde to muselo byť. Človek si môže predstaviť, že by inak boli považované za oveľa väčšie časti trestného činu.
 
Podobne Christian Dvorak je ďalší chlapík, ktorý ako nováčik dáva 30 bodov, čo nie je vôbec zlé, ale má iba 15 minút v noci. Ako to funguje vo väčšej úlohe? Čo robí Clayton Keller, ktorý v júli len skončil 19, vyzerá po troch zápasoch na konci minulého ročníka? Môže Lawson Crouse, ktorý bol minulý rok taký zlý, ako 19-ročný sám, skutočne žiť až po náhrobku? Môže Brandon Perlini byť viac než AHL / NHL? To sú všetky veľké otázky s veľmi zložitými odpoveďami, ale takmer všetci budú vyzvaní, aby hrali veľké úlohy.
 
Vzhľadom na to, že tento tím strávil veľa letných veteránov, ktorí ich predtým chránili pred väčšími úlohami, už to nie je voľba. Ich non-ELC dopredný bazén je najmenší. Rieder, Duclair a Martinook boli spomenuté. Nick Cousins ​​je hlboký hráč, ktorý by nemal byť nikde blízko vášho šesťčlenného. To necháva Jamie McGinn a Brad Richardson, ktorých posledný z nich minul väčšinu z minulého roka a úprimne povedané nie je tak dobré, aby sme začali. Možno hodí Emerson Etem, ktorý má dvojitú cestu a môže byť štandardne NHLer.
 
Dobrou správou je, že pridanie Hjalmarssona robí túto blueline trochu úctivú Hokejový dres Arizona Coyotes Detské. Dajte ho s Oliverom Ekmanom-Larssonom a, wow, to môže byť jeden z najlepších dvojic. Napokon sme počuli - a videli veľa dôkazov -, že Ekman Larsson je veľmi dobrým obrancom č. 1 a spárovaním ho s mužom, ktorý dokáže zablokovať veci na obranu, môže priniesť vážne výsledky.