Váš nákupný košík je prázdny!

Vo svetovom juniorskom letnom prehliadke pokračuje deň voľna pre

06/08/2017 0
V predposlednom dni Svetového výstava juniorov, vyhliadky Buffalo Sabres sa odzrkadlili.
 
Bolo to úplne náhoda, že všetci štyria hráči navrhli Sabres sedeli v piatkových hrách v USA Hockey Arena.
 
Casey Mittelstadt, prvý výber Sabresa v júni minulého roka, bol zdravý pohľad na americký Cliff Pu, tretí kole v roku 2016, posadil sa do Kanady, zatiaľ čo Marcus Davidsson, ktorý bol vybraný v druhom kole v júni, bol poškriabaný vo Švédsku. Medzičasom brankár Ukko-Pekka Luukkonen zohral úlohu pre Fínsko.
 
Nečistite nič do škrabancov. Prehliadka je príležitosťou pre trénerov, aby vyhodnotili talent a získali pocit pre klukov v rôznych rolach, keďže tímy sa pripravujú na vytvorenie zoznamov pre svetové majstrovstvá mladých juniorov IIHF v Buffale v decembri.
 
Pre USA to bolo silné prvé a tretie obdobie, ktoré im pomohlo pri príležitosti 4-3 víťazstva nad Fínskom. Adam Fox, v treťom kole Calgary v roku 2016, skóroval dvakrát za Spojené štáty, zatiaľ čo David Farrance (Nashville) mal konečný náskok pre víťaza v 4-3 víťazstve nad Fínskom.
 
Fox otvoril bodovanie 3:16 do hry, aby Američanom viedol 1-0.
 
Druhým obdobím však bolo aj Fínsko, ktoré malo výhru 15-6. Začalo to, keď boli USA na výkone napájania, keď mali byť vyzvaní na pokutu. Fínsko však získalo vlastníctvo a udržalo si ho dlhý čas. Zápas od Robin Salo (New York Islanders) odišiel z ruky amerického brankára Jake Oettingera (Dallas) 4:28 do obdobia, kedy sa hra spája.
 
Otto Koivula (New York Islanders) a Janne Kuokkanen (Carolina) zaznamenali ako Fínsko postavili 3-1 lead.
 
S 1:03 doľava v druhom Fox vybral horný roh siete, aby USA späť na trať.
 
USA prisľúbili tretiu krajinu, keď Riley Tufte (Dallas) umiestnil prechod od Patricka Harpera (Nashville), pričom zostal 9:34. Farrance skončila s koncom na konci, keď skončila príchodom, keď zaujal gól s výkonom 6:10, čím získal USA víťazstvo.
 
"Prvé obdobie som sa naozaj páčila," povedal americký tréner Bob Motzko. "Mali sme dobrú energiu, vyhrali sme pukové bitky na nízkej úrovni, mali sme kontinuitu s našimi líniami, hovorili sme o lavičke a všetko sa deje.
 
"V druhej etape sme sa odpojili od siete ... Potom sme v treťom čase opäť tlačili, hrali sme tvrdo, urobili sme hru, bojovali sme späť a našli sme spôsob, ako vyhrať a nie je to ospravedlnenie, ale ty si kriedu Niektoré z nich až do letného hokeja Pretože nie sme tréningové chyby Nepoužívame tréningy žiadnych systémov.To sú veci, ktoré poznáte, ktoré budú ľahko napravené.To je hodnotiaci tábor.
 
Kanada 7, Švédsko 4
 
Po zotrvaní, 1-0, a vzdať dvojitý náskok, Kanada mala silné tretie obdobie na porážku Švédska, 7-4.
 
"Myslím, že pre letnú hru bola to naozaj dobrá hra," povedal kanadský tréner Dominique Ducharme. "Rýchlosť hry na 60 minút bola naozaj vysoká, intenzita, myslela som si, že sme vykonávali oveľa lepšie, môžeme vidieť, že chalani pomaly dostávajú svoje pocity, boli sme celkom šťastní, očividne to nebolo perfektné, ale ja sa mi páči angažovanosť Nášho tímu sa mi páči spôsob, akým sme hrali. "
 
Prvé obdobie skončilo 1-1. Švédsko prevzalo vedenie s gólom od Timothy Liljegren (Toronto), zatiaľ čo Kanada priviazala hru na gól od Sam Steel (Anaheim).
 
Kanada sa podarilo 3: 1 v druhom období s Jordan Kyrou (St Louis) bodovanie na výkonovej hre a Jonathan Ang (Florida) pridanie záznamu menej ako dve minúty neskôr.
 
Ale Švédsko sa vrátilo. Lias Andersson (New York Rangers) strelil na Power play a Axel Jonsson Fjallby (Washington) zviazal zápas v 12:06.
 
Hovorka "back-and-forth" pokračovala v treťom. Švédsko vybojovalo 4: 3 len dve minúty do obdobia, keď skóroval Fredrick Karlstrom (Dallas). Kanada opäť viedla zápas v 4:43 na gól z Cal Makar (Colorado).
 
Druhý zápas hry pre Kyrou, ktorý sa skóroval na 5-na-3 power play, sa ukázal byť víťazom pre Kanadu.
 
Logan Stanley (Winnipeg) pridal gól pre Kanadu v 14:23, zatiaľ čo Matthew Phillips (Calgary) strelil prázdny netter s 5,3 sekundy zostal zabezpečiť víťazstvo.