Váš nákupný košík je prázdny!
05/11/2018
Toronto Maple Leafs stratili spätné hry a Arizona Coyotes môže byť tímom, ktorý môže pomôcť fanúšikom zachovať pokoj v tomto náročnom období.   V poslednom týždni vstúpil do zápasu proti Calgary Flames, Toronto Maple Leafs držali extrémne zdravý rekord 8-3-0 a zaznamenali fenomenálne tempo.   Dve straty neskôr a fanúšikovia Leafs sa obávajú, že tím zrazu stratil schopnosť skóre a teraz tím držal rekord 8-5-0, ktorý ich videl v št..
09/10/2018
Po prvýkrát odvtedy, čo Corey Perry v roku 2005 vstúpil do NHL ako 20-ročný veterán, Anaheim Ducks nebude mať dlhú pravú bránu bez gólu.   Perry je pravdepodobne päť mesiacov po zranení svojho pravého kolena počas zahrievania pre hru pre predsezón.   NHL najcennejší hráč v roku 2011 mal operáciu v stredu, povedal generálny manažér Ducks Bob Murray. Doba zotavenia je zvyčajne minimálne 20 týždňov, čo zaručuje, že Perry bude po prvýkr..
24/09/2018
D-jadro Anaheim Ducks 2018-19 'sa zdá byť v tomto momente veľmi jednoduché. S mnohými názvami vracajúcimi sa a pár mladých zbraní pripravených na prekonanie šiestich slotov vyzerajú byť zamknuté. Ale keby si Ducks priniesli starého priateľa, ktorý zostane nepodpísaný?   Cam Fowler, Hampus Lindholm, Brandon Montour, Josh Manson, Andrej Sustr a jeden z Marcusa Petterssona alebo Jacoba Larrsona. Vyzerá to, že je to tvoje jadro Anaheim Ducks D-core, keď sa blí..
11/09/2018
S 186 zápasmi NHL pod jeho opaskom je bezpečné povedať, že Nick Ritchie zatiaľ nevyhral za Anaheim Ducks. 6'2, 226-libra vpredu má 26 gólov a 33 asistencií, pretože prvýkrát vzal ľad v sezóne 2015-16. Zatiaľ čo tieto čísla nie sú nepríjemné, nie sú tak vysoké ako fanúšikovia a zamestnanci Dukesho dúfali, že v roku 2014 bude mať desaťročný celkový prírastok. Vynikal však jedným z vecí - s pokutami.   Mladý posun dopredu vyzdvihol celkovo 171 pr..
30/08/2018
spomienkové logo a nosiť logo ako náplasť na ich uniformách a možno ich maľovať na zvolenom priestore hry po celú sezónu. To je to, čo sa týka niektorých tímov, ale pokiaľ ide o Anaheim Ducks, nestačí len to urobiť. Namiesto toho tím dôrazne zohľadňuje svoju históriu - aj keď je ich história viazaná na to, že v zásade je reklamným vozidlom pre športový film Disney.   Kačice sa nezastavili len na výročnom logu Hokejove dresy. Odhalili nový tretí..
20/08/2018
Bruins Insider Joe Haggerty profiluje hráčov, ktorí budú mať alebo majú šancu byť na turnaji 2018-19 Bruins. Dnes: Sean Kuraly.   Kuraly predstavuje Bruinsovu vyhliadku, ktorá sa stala legitímnym hráčom po tom, ako štvrtá línia vystúpila z P-Bruins a premenila sa na silnú a silnú obojsmernú čiaru na energetickej línii B, ktorá bola v skutočnosti celkom dobrá počas väčšiny sezóny. Možno existuje obmedzenie proti útoku pre robustného hráča ako Kura..
31/07/2018
Etter en lang karriere har tidligere Bruins vinger Jarome Iginla pensjonert seg. Den 22 år gamle veteranen vil gå ned som en av de beste spillerne til å aldri vinne en Stanley Cup.   Jarome Arthur-Leigh Adekunle Tig Junior Elvis Iginla vil aldri spille i NHL igjen. Den 30. juli kommer Jarome Iginla tilbake til Calgary og går på pensjon som medlem av Calgary Flames. Iginla hadde en kopp kaffe med Boston Bruins nær slutten av karrieren da han desperat forsøkte å vinne en St..
17/09/2017
Nemôžete povedať, že Arizona Coyotes neskúšali niečo iné tento rok v lete.   Namiesto niekoľkých priemerných veteránov s voľným agentom sa zdalo, že sú skôr naklonení na to Hokejove dresy, aby sa vymanili z akejkoľvek reštrukturalizácie, na ktorej pracovali, tým, že vytvoria pár veľkých obchodov pre dôslednejšie veterinárov, ktorí môžu mať oveľa väčší rozdiel, šesť vopred podpísalo za 3,5 milióna dolárov, pretože dobre musíš niekoho m..
06/08/2017
V predposlednom dni Svetového výstava juniorov, vyhliadky Buffalo Sabres sa odzrkadlili.   Bolo to úplne náhoda, že všetci štyria hráči navrhli Sabres sedeli v piatkových hrách v USA Hockey Arena.   Casey Mittelstadt, prvý výber Sabresa v júni minulého roka, bol zdravý pohľad na americký Cliff Pu, tretí kole v roku 2016, posadil sa do Kanady, zatiaľ čo Marcus Davidsson, ktorý bol vybraný v druhom kole v júni, bol poškriabaný vo Švédsku. Me..